Strona startowa arrow Aktualności arrow Mistrzostwa Śląska w kolarstwie przełajowym
 
Mistrzostwa Śląska w kolarstwie przełajowym Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Oceny: / 11
KiepskiŚwietny 

Mistrzostwa Śląska w kolarstwie przełajowym na rok 2010

7 marca 2010 w Hucisku rozegrano Mistrzostwa Śląska w kolarstwie przełajowym na rok 2010
 pod patronatem Banku BGŻ S.A. Oddział w Katowicach, których organizatorem był Klub „Błękitni” Koziegłowy, do organizacji w/w wyścigu przyłączyli się również Śląski Związek Kolarski, Bank BGŻ SA Oddział Katowice i Hotel „Orle Gniazdo”, na terenie którego odbyły się zawody. Wyścig został rozegrany w dziesięciu kategoriach wiekowych, poniżej najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kat. Młodzik

I m. – Adam Bębenek -  GK Zagłębie Sosnowiec
II m. – Kacper Nowicki -  CzKKS Tadpol Kolejarz Jura Częstochowa
III m. – Bartosz Tyżlik  -  CzKKS Tadpol Kolejarz Jura Częstochowa
IV m. – Karol Bubel – MGLKS „Błękitni” Dobrawa Koziegłowy

Kat. Junior mł.

Im. – Adam Trudziński  -  GK Gliwice
II m. – Adam Gajerski  -  UKS Gimnazjum Imielin
III m. – Mateusz Grabis  -  GK Zagłębie Sosnowiec

Kat. Junior

I m. – Bartosz Pilis  -  MGLKS „Błęktini”  Dobrawa Koziegłowy
II m. – Łukasz Nowacki – MGLKS „Błękitni” Dobrawa Koziegłowy
III m. – Patryk Kostecki – MGLKS „Olimpijczyk” Szczekociny

Kat. U-23/ Elita

I m. – Mateusz Chmurzewski – MGLKS „Błękitni” Dobrawa Koziegłowy
II m. – Mateusz Osowski – MGLKS „Błękitni”  Dobrawa Koziegłowy
III m. – Mateusz Kwiatkowski – MGLKS „Błękitni” Dobrawa Koziegłowy
V m. – Łukasz Strzeduła – MGLKS  „Błękitni” Dobrawa Koziegłowy

Kat. Masters do 45 lat

I m. - Sławomir Frejowski  - MGLKS „Olimpijczyk” Szczekociny
II m. - Paweł Pyzik – KS Scout Częstochowa
III m. – Łukasz Rycombel

Kat. Masters powyżej 45 lat

I m. – Wojciech Bartolewski – KS Scout Częstochowa
II m. – Waldemar Banasiński – Xcar Kielce
III m. – Zbigniew Krzeszowiec – Dobre Sklepy Rowerowe

Kat. Młodziczka

I m. – Misterek Weronika UKS Gimnazjum Imielin

II m. - Salomon Monika MGLKS Błękitni Dobrawa Koziegłowy

III m. -  Goszczyła Martyna UKS Gimnazjum Imielin

 

Kat. Juniorka mł.

I m. – Magdalena Plich – CzKKS TAdpol Kolejarz Jura Częstochowa
II m. – Ewa Gajerska – UKS Gimnazjum Imielin
III m. – Natalia Plich - CzKKS TAdpol Kolejarz Jura Częstochowa

Kat. Juniorka

I m. – Karolina Wojtaszczyk  - LKK Start Tomaszów MAz.
II m. Natalia Nowak – GK Gliwice
III m. – Kinga Parzonka - CzKKS TAdpol Kolejarz Jura Częstochowa

Kat. Kobiety Open

I m. – Dorota Warczyk - LKK Start Tomaszów MAz.
II m. – Martyna Klekot - CzKKS TAdpol Kolejarz Jura Częstochowa
III m. – Beata Kalemba - MGLKS  „Błękitni” Dobrawa Koziegłowy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 

Sponsorzy