Strona startowa
 
X Międzynarodowy Etapowy Wyścig Kolarski "Szlakami Jury"
Oceny: / 2

Pobierz regulamin

 

Pobierz program minutowy

 
76 Mistrzostwa Polski
Oceny: / 3

Zobacz Galerię Mistrzostw Polski

 

 
Regulamin Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego w Kolarstwie Przełajowym. Puchar Polski IV seria
Oceny: / 0
Pobierz regulamin
 
MTB Zielona Góra
Oceny: / 0

 

Monika Salomon na trasieMiesiąc maj rozpoczął się bardzo intensywnie dla Błękitnych, najpierw start w wyścigu etapowym w Kluczborku, potem udział w wyścigu MTB w Zielonej Górze. Gospodarzem tego ostatniego był Klub Trasa Zielona Góra. Marek Konwa, zawodnik tego klubu startujący w Elicie, w mistrzowskim stylu pokonywał bardzo trudną trasę, dając wielu widzom sporo wrażeń. Nasi zawodnicy nie zajęli czołowych pozycji, ale na pewno zdobyli dodatkowe umiejętności.

 Na zdjęciu obok Monika Salomon.

 

 

Czytaj całość
 
Medale zostały rozdane
Oceny: / 0

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie przełajowym na rok 2012 w Ełku zakończone.

Pierwszego dnia zmagań do rywalizacji stanęli kolarze w kategoriach młodzieżowych. W tych kategoriach reprezentowali Błękitnych Koziegłowy Monika Salomon, Piotr Wyderka i Jakub Chłądzyński.  Monika w kat. Młodziczek  zajęła  5m . miejsce co w ocenie trenera jest dla tej zawodniczki  niezadawalające, możliwości tej zawodniczki  były wieksze. W kategorii Junior mł. Piotr Wyderka zajął miejsce 20. jest to premiowane miejsce w współzawodnictwie Sportu dzieci i młodzieży, Jakub Chłądzyński 37. Dla tych młodych zawodników był to pierwszy start w tak poważnej imprezie jak MP. Dzień drugi 8 styczeń 2012 to dzień profesjonalistów . W tej rywalizacji zawodnicy BŁĘKITNYCH  Koziegłowy stanęli na wysokości zadania,  w kat P-23 wychowanek Błękitnych, Kamil Gradek zdobył medal  srebrny,  jego młodszy kolega klubowy Bartosz Pilis wywalczył medal  brązowy , Mateusz Chmurzewski  zajął miejsce 8. Miejsca te napawają optymizmem  ponieważ za rok gospodarzem Mistrzostw 76 będzie Gmina i Miasto Koziegłowy. Zamknięciem 75 Mistrzostw Polski w Ełku  było ceremonia przekazania na ręce Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Jacka Ślęczki flagi narodowej i Polskiej Federacji Kolarskiej z rąk Gospodarzy Miasta Ełk i Prezydenta Europejskiej Federacji Kolarskiej Wojciecha Walkiewicza.

Monika Salomon  Monika Salomon  Bartosz Pilis 

Mateusz Chmurzewski  dekoracja orlika  dekoracja orlika

 
Mistrzostwa Polski 2013 w Kolarstwie Przełajowym w Koziegłowach
Oceny: / 4

W  dniach 7-8.01.2012 w Ełku odbędą się 75 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym, w zawodach tych biorą udział kolarze specjalizujący się w przełaju są to tzw. „Błotniacy”. Mistrzowie zostaną wyłonieni w kategoriach od Junior mł. do Elity. „Błękitni” z Koziegłów  w tegorocznych zawodach nie tylko będą rywalizować o tytuł Mistrza, jako Organizatorzy 76 MP odbiorą Flagę Polskiego Związku Kolarskiego i Flagę Narodową. Nominację do organizacji Mistrzostw Polski w roku 2013,  z rąk Przewodniczącego Komisji Przełajowej PZKol  Dariusza Skorupy, odebrali Burmistrz Jacek Ślęczka i Prezes MGLKS „Błękitni” Andrzej Chmurzewski.


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 30 z 30
 

Sponsorzy